Galeria

Ferie w szkole.

Ilość zdjęć: 88

Ferie w szkole przebiegały pod znakiem zabaw i doskonalenia umiejętności kulinarnych. Codziennie w prowadzeniu zajęć bezinteresownie pomagała Pani Olga Kowcz z Biblioteki Publicznej. Za co jej bardzo serdecznie dziękuję. Bardzo dziękuję także Pani Agnieszce Kościelny za opiekę na wycieczce i za miłe towarzystwo.

pokaż więcej »

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu.

Ilość zdjęć: 15

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU „My swoje Babcie i swoich Dziadków bardzo kochamy, i o ich święcie dziś pamiętamy, wręczymy kwiatek, ucałujemy i przyrzekamy grzeczni będziemy”, To jedne z wielu życzeń jakie przedszkolaki przygotowały dla swoich Babć i Dziadków z okazji Ich święta. Jak co roku dzieci z wielkim zaangażowaniem wystąpiły dla swoich najbliższych. Nie zabrakło uścisków, pocałunków oraz słodkiego poczęstunku. Dziękujemy wszystkim gościom za wspólnie spędzone chwile i życzymy długich lat życia.

pokaż więcej »

Bal przebierańców w przedszkolu

Ilość zdjęć: 10

25 stycznia w przedszkolu odbył się bal przebierańców. Wszystkie dzieci były pięknie przebrane za swoich ulubionych bohaterów. Panie również stanęły na wysokości zadania i przebrały się za smerfy. Zabawę na sali gimnastycznej poprowadził DJ, który doskonale rozkręcił imprezę. Po zabawie ze starszymi kolegami ze szkoły przedszkolaki wróciły do swoich sal gdzie zabawa trwała dalej. Na zakończenie tak miłego dnia każdy przedszkolak otrzymał paczkę ze słodkościami przygotowaną przez rodziców.

pokaż więcej »

jasełka w Suszcu

Ilość zdjęć: 17

pokaż więcej »

OBRAZKI Z SOLI

Ilość zdjęć: 21

pokaż więcej »

PRACE Z DREWNA

Ilość zdjęć: 6

pokaż więcej »

MINIONKI

Ilość zdjęć: 5

pokaż więcej »

zima2